Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem

Historia

Historia
image

Firma Monark została założona ponad sto lat temu. W 1954 wyprodukowano pierwszy ergometr z taką samą unikalną zdolnością kalibracji, jak dzisiejsze produkty. Przez lata firma Monark Exercise stała się jednym z wiodących światowych producentów rowerów ergometrycznych do testowania i treningu. Nasi użytkownicy znaczą dla nas wszystko, od medalistów olimpijskich w ośrodkach testowych i szkoleniowych po pacjentów rehabilitacyjnych w szpitalach na całym świecie.

Oprócz Sports & Medical posiadamy marki Monark Cargo, w których produkujemy rowery transportowe i specjalne, zarówno tradycyjne, jak i elektryczne. W fabryce rowerów w Vansbro produkujemy rowery od przełomu 19i 20 wieku, a już w 1995 roku rozpoczęliśmy produkcję rowerów elektrycznych do transportu gabarytowego. Rower dla Szwedzkiej Poczty jest prawdopodobnie najbardziej znanym z naszych rowerów cargo, podobnie jak nasze trójkołowe rowery „handicap”. Wśród naszych użytkowników znajdują się firmy pocztowe i z branży spedycyjnej, osoby niepełnosprawne, ale także użytkownicy, którzy na co dzień chcą móc korzystać z roweru i załadować na niego coś więcej.

Od 2009 roku Monark Exercise jest również właścicielem dystrybucji rowerów Bianchi na rynku szwedzkim. Odpowiadamy za marketing, sprzedaż i dystrybucję. Bianchi jest sprzedawany za pośrednictwem sieci dealerskiej składającej się z około 70 sklepów w całej Szwecji.

Monark Exercise jest częścią Cycleurope AB, której właścicielem jest Salvatore Grimaldi. W skład grupy wchodzą takie marki jak Bianchi, Crescent, DBS, Everton, Gitane, Kildemoes, Monark, Peugeot, Puch, TEC i Spectra.

image
image
Has-Med
Wyłączny przedstawiciel
Monark Exercise AB w Polsce

Sprzedajemy produkty renomowanych marek, które są znane na rynku medycznym nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Współpracujemy z producentami którzy szczycą się najwyższą jakością wykonania i nowoczesnością sprzętu.