Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem

O nas

O nas
Sprzęt firmy monark z profilu

Obecnie rodzina Monark Exercise składa się z czterech obszarów biznesowych. W naszej rodzinie marek mamy ergometry E-cargobikes i Bianchi Monark Cargo, Monark Sports & Medical, Monark Cykelservice (działa na rynku szwedzkim) oraz jesteśmy szwedzką dystrybucją Bianchi.

Monark Exercise posiada ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji rowerów. Tradycja, która zaowocowała wiedzą, doświadczeniem i prawdziwym wyczuciem produktu i jakości. W naszym świecie każdy będzie miał możliwość osiągnięcia najlepszych wyników. Obowiązuje to niezależnie od tego, czy jesteś osobą dorosłą uczącą się ponownie chodzić po kontuzji, ciężko trenujesz do olimpiady, czy potrzebujesz koła zapasowego w swoim rowerze.

Minął wiek odkąd pierwszy rower Monark opuścił fabrykę. Dziś Monark zdobyła uznanie jako wiodąca marka na całym świecie. Duża część tego sukcesu opiera się na naszej zawodowej dumie i historii. Jesteśmy dumni z produkcji naszych produktów i uznajemy ich wartość dla naszych klientów. Marka Monark stała się synonimem jakości, trwałości i precyzji. Od czasu opracowania pierwszego ergometru Monark zaszło wiele zmian w społeczeństwie. Zmiany te przyniosły nowe techniki i technologie, ale prawa fizyki pozostają takie same. W Monark śledzimy te postępy technologiczne i stosujemy je w naszych produktach, mając na celu umożliwienie naszym klientom dokonywania prostych i dokładnych pomiarów.

Wybierając Monark, wybierasz wiedzę. Każdy ergometr Monark został zaprojektowany nie tylko jako narzędzie testowe, ale także jako medyczny przyrząd pomiarowy.

image
image
Sprawdź nasze produkty

Sprawdź nasze produkty

Filozofią Monark Exercise jest dostarczanie produktów i innowacji wspomagających zdrowe życie i wydolność. To wspólny wątek, który przebiega we wszystkich obszarach naszej działalności. Witamy w świecie zbudowanym na jakości, pasji i trosce o użytkownika.

Zobacz produkty

Dystrybutor Has-Med

Firma HAS-MED zapoczątkowało swoją działalność 1992 roku w mieście Bielsko-Biała. W ciągu ponad 25 lat wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, klinik, uzdrowisk, ośrodków SPA oraz domów seniora oraz wiele innych podmiotów świadczących usługi z zakresu branży medycznej. Nasze portfolio obejmuje dystrybucję i montaż ergometrów, urządzeń rehabilitacyjnych, sprzętu ogólnomedycznego, ale także materiałów i urządzeń protetycznych oraz stomatologicznych.

Chcąc zapewnić najwyższy standard sprzedaży, dostarczamy nowoczesne urządzenia, narzędzia oraz sprawdzone produkty które zapewnią możliwość dalszego rozwoju naszym użytkownikom oraz pomogą w realizacji ich zamierzonych celów. Wszystkich naszych klientów darzymy ogromnym szacunkiem i przez lata doświadczenia nauczyliśmy się spełniać ich oczekiwania.

Sprzedajemy produkty renomowanych marek które są znane na rynku medycznym nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Handlujemy z producentami którzy mogą pochwalić się najwyższą jakością wykonania i nowoczesnością, a wybierana przez nas aparatura spełnia surowe kryteria dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa. Z bogatej oferty firmy HAS-MED korzystają zarówno przedsiębiorstwa jak i odbiorcy indywidualni. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze asortymentu, pomoc przy planowaniu działalności oraz pozyskaniu finansowania. Nasza profesjonalna obsługa jest zawsze do Państwa dyspozycji w celu szybkiego zrealizowania zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu z nami!